23:34 16. Juuli 2019
Kuula otse
 • USD1.1223
 • RUB70.3975
© Ruptly

BREM kaalub 41 tonni ja on võimeline pukseerima kuni 120 tonni raskuseid lennukeid. Puksiir-tank võib töötada nii buldooseri kui kraanana ning suudab puhastada ka tee läbi metsa, kui lennuk peaks puistusse kukkuma.

Puksiiri komplekti kuuluvad ka tööriistad ja keevitusseade. BREM-ile ei ole ohtlikud isegi kütuse plahvatused.

Meeskond koosneb kahest inimesest - lennujaama maapealse teeninduse spetsialistist, kes on läbinud erikoolituse.

BREM-1 tootmine on osa lennujaamade tehnopargi uuendamise projektist. Sellised masinad aitavad kiirendada evakueerimistöid ja tõestada, et sõjatööstuse toodangut saab edukalt kasutada ka tsiviilelus. Niisuguste masinatega kavatsetakse lisaks Domodedovole komplekteerida ka teisi Venemaa lennujaamu.

Tagid:
transport, lennuväli, soomuk, tank, T-72

Veel videosid

Peamised teemad

 • Türgi ja S-400: tõrksa taltsutamine ei õnnestunud

  Venemaa seniitraketikompleksi S-400 jõudmine Türgisse sõjaväelise riigipöördekatse kolmanda aastapäeva eel – võimuhaaramiskatse toimus 16. juulil 2016 – ei ole mitte sümboolne kokkusattumus, vaid Ankara otsene ja karm vastus Washingtoni survele ja välise juhtimise katsetele, selgitab sõjaline vaatleja Aleksandr Hrolenko.

  22
 • Kreenholmi tehaste hooned Narvas

  Baltnews meenutab kahe kunagise Eesti suurettevõtte – Tallinna Masinaehitustehase ja Kreenholmi Manufaktuuri saatust.

  26
 • Aleksander Nosovits

  Venemaa majandusteadlane ja politoloog Aleksandr Nossovitš rääkis Sputnik Eestile, miks Balti riikide poliitikud ei täida oma lubadustest lahkuda Euroopa Nõukogu Parlamentaarsest Assambleest.

  24