15:37 18. Jaanuar 2019
Kuula otse
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
© Ruptly .

BREM kaalub 41 tonni ja on võimeline pukseerima kuni 120 tonni raskuseid lennukeid. Puksiir-tank võib töötada nii buldooseri kui kraanana ning suudab puhastada ka tee läbi metsa, kui lennuk peaks puistusse kukkuma.

Puksiiri komplekti kuuluvad ka tööriistad ja keevitusseade. BREM-ile ei ole ohtlikud isegi kütuse plahvatused.

Meeskond koosneb kahest inimesest - lennujaama maapealse teeninduse spetsialistist, kes on läbinud erikoolituse.

BREM-1 tootmine on osa lennujaamade tehnopargi uuendamise projektist. Sellised masinad aitavad kiirendada evakueerimistöid ja tõestada, et sõjatööstuse toodangut saab edukalt kasutada ka tsiviilelus. Niisuguste masinatega kavatsetakse lisaks Domodedovole komplekteerida ka teisi Venemaa lennujaamu.

Tagid:
transport, lennuväli, soomuk, tank, T-72

Veel videosid

Peamised teemad

 • Kange alkoholi tootjad: piirikaubanduse kasv on pidurdunud, illustreeriv foto

  Veini ja kange alkoholi tootjaid esindava Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liidu (ATML) poolt koondatud analüüs piirikaubandusest, maksulaekumistest ja Eesti turule deklareeritud alkoholikogustest näitab, et piirikaubanduse kasv on pidurdunud.

  11
 • Venemaa president Vladimir Putin annetas Serbia kolleegile Aleksandar Vučićile Aleksandr Nevski ordeni

  Samal ajal kui EL otsib vahendeid Venemaa-vastastest sanktsioonidest põhjustatud kahjude korvamiseks, avanevad Moskvaga head suhted säilitanud Serbiale paljulubavad majanduslikud väljavaated. Selle kinnituseks said Vladimir Putini visiidi ajal Belgradisse alla kirjutatud kümned dokumendid.

  16
 • Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan

  Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan esines avaldusega terve rea Sputnikuga seotud kontode ja lehekülgede sulgemise kohta Facebooki juhtkonna poolt.

  26