16:31 18. Jaanuar 2019
Kuula otse
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
© Ruptly .

Hispaanias Ibi linnas riietutakse tavade kohaselt mänguliseks tänavaheitluseks "sõjaväemundrisse" ja korraldatakse "võimupööre" – valitakse linnapea, laekahoidja ja kohtunik.

Naljatamisi kehtestatud elukorraldusele astub vastu "opositsioon". Jahu, munade, paugutite ja tulekustutitega püüavad nad linnas taas korra jalul seada.

Kõigis Hispaania linnades tähistatakse 28. detsembril süütalastepäeva (Els Enfarinats). Legendide kohaselt peeti samalaadseid pidustusi ka juba iidses Roomas.

 

Tagid:
munad, video, ühiskond, Hispaania

Veel videosid

Peamised teemad

 • Kange alkoholi tootjad: piirikaubanduse kasv on pidurdunud, illustreeriv foto

  Veini ja kange alkoholi tootjaid esindava Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liidu (ATML) poolt koondatud analüüs piirikaubandusest, maksulaekumistest ja Eesti turule deklareeritud alkoholikogustest näitab, et piirikaubanduse kasv on pidurdunud.

  17
 • Venemaa president Vladimir Putin annetas Serbia kolleegile Aleksandar Vučićile Aleksandr Nevski ordeni

  Samal ajal kui EL otsib vahendeid Venemaa-vastastest sanktsioonidest põhjustatud kahjude korvamiseks, avanevad Moskvaga head suhted säilitanud Serbiale paljulubavad majanduslikud väljavaated. Selle kinnituseks said Vladimir Putini visiidi ajal Belgradisse alla kirjutatud kümned dokumendid.

  23
 • Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan

  Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan esines avaldusega terve rea Sputnikuga seotud kontode ja lehekülgede sulgemise kohta Facebooki juhtkonna poolt.

  31