15:22 18. Jaanuar 2019
Kuula otse
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
© Sputnik Эстония

Uue aasta lävel käis Sputnik Eesti külas ühes Tallinna loomade varjupaigas, kus elab siga nimega Boriss. Loom peab ennast koeraks ning inimeste silme all liputab ta saba.

Borissi tõid varjupaika tema endised peremehed pisikes põrsana, kuna ei suutnud temaga toime tulla. Varjupaiga töötajatele meeldib sigudik väga, mistõttu talle uusi peremehi ei otsitagi — otsustati ta endale jätta.

Sõnni ootab 2019. aastal abieluettepanek, Kaaludel aga tuleb õppida teisi usaldama>>

Boriss toitub teraviljast, köögi- ja puuviljadest. Sead elavad keskeltläbi viieteistkümne-aastaseks, mistõttu varjupaiga direktor Larissa Kozõreva eeldab, et õnnelik kooseksisteerimine kestab veel kaua.

 

Veel videosid

Peamised teemad

 • Kange alkoholi tootjad: piirikaubanduse kasv on pidurdunud, illustreeriv foto

  Veini ja kange alkoholi tootjaid esindava Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liidu (ATML) poolt koondatud analüüs piirikaubandusest, maksulaekumistest ja Eesti turule deklareeritud alkoholikogustest näitab, et piirikaubanduse kasv on pidurdunud.

  8
 • Venemaa president Vladimir Putin annetas Serbia kolleegile Aleksandar Vučićile Aleksandr Nevski ordeni

  Samal ajal kui EL otsib vahendeid Venemaa-vastastest sanktsioonidest põhjustatud kahjude korvamiseks, avanevad Moskvaga head suhted säilitanud Serbiale paljulubavad majanduslikud väljavaated. Selle kinnituseks said Vladimir Putini visiidi ajal Belgradisse alla kirjutatud kümned dokumendid.

  16
 • Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan

  Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan esines avaldusega terve rea Sputnikuga seotud kontode ja lehekülgede sulgemise kohta Facebooki juhtkonna poolt.

  26