16:29 18. Jaanuar 2019
Kuula otse
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
© МЧС РФ

Venemaal Magnitogorskis leiti gaasiplahvatusest varisenud maja rusudest 11-kuune imik.

Päästja sõnul päästis lapse elu see, et voodi ja madrats surusid ta vastu põrandat ja ta oli soojalt riides -kampsunis ja mähkmetes. Lapse all oli fliisist tekk, mis kaitses paneelist õhkuva külma eest ja pea kohale olid kapiuksed varisenud nii, et sinna jäi õhku hingamiseks.

Päästja rääkis lapse päästmisest Magnitogorskis >>

Esmaspäeval, 31. detsembril, umbes kella 4 paiku varahommikul Moskva aja järgi toimus Magnitogorskis Karl Marxi tänav 164 asuvas kümnekorruselises elumajas majapidamisgaasi plahvatus, mille tagajärjel varises kokku üks elamu trepikoda.

Eriolukordade ministeeriumi teatel hävis 26 korterit, kus elas 46 inimest. 21 inimest hukkus, neli täiskasvanut ja 13-aastane laps on haiglates. Veel 35 inimese saatus on teadmata.

Teema:
Magnitogorski majavaring (7)

Veel videosid

Peamised teemad

 • Kange alkoholi tootjad: piirikaubanduse kasv on pidurdunud, illustreeriv foto

  Veini ja kange alkoholi tootjaid esindava Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liidu (ATML) poolt koondatud analüüs piirikaubandusest, maksulaekumistest ja Eesti turule deklareeritud alkoholikogustest näitab, et piirikaubanduse kasv on pidurdunud.

  17
 • Venemaa president Vladimir Putin annetas Serbia kolleegile Aleksandar Vučićile Aleksandr Nevski ordeni

  Samal ajal kui EL otsib vahendeid Venemaa-vastastest sanktsioonidest põhjustatud kahjude korvamiseks, avanevad Moskvaga head suhted säilitanud Serbiale paljulubavad majanduslikud väljavaated. Selle kinnituseks said Vladimir Putini visiidi ajal Belgradisse alla kirjutatud kümned dokumendid.

  23
 • Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan

  Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan esines avaldusega terve rea Sputnikuga seotud kontode ja lehekülgede sulgemise kohta Facebooki juhtkonna poolt.

  31