00:13 17. Juuli 2019
Kuula otse
 • USD1.1223
 • RUB70.3975
© МЧС РФ

Venemaal Magnitogorskis leiti gaasiplahvatusest varisenud maja rusudest 11-kuune imik.

Päästja sõnul päästis lapse elu see, et voodi ja madrats surusid ta vastu põrandat ja ta oli soojalt riides -kampsunis ja mähkmetes. Lapse all oli fliisist tekk, mis kaitses paneelist õhkuva külma eest ja pea kohale olid kapiuksed varisenud nii, et sinna jäi õhku hingamiseks.

Päästja rääkis lapse päästmisest Magnitogorskis >>

Esmaspäeval, 31. detsembril, umbes kella 4 paiku varahommikul Moskva aja järgi toimus Magnitogorskis Karl Marxi tänav 164 asuvas kümnekorruselises elumajas majapidamisgaasi plahvatus, mille tagajärjel varises kokku üks elamu trepikoda.

Eriolukordade ministeeriumi teatel hävis 26 korterit, kus elas 46 inimest. 21 inimest hukkus, neli täiskasvanut ja 13-aastane laps on haiglates. Veel 35 inimese saatus on teadmata.

Teema:
Magnitogorski majavaring (7)

Veel videosid

Peamised teemad

 • Türgi ja S-400: tõrksa taltsutamine ei õnnestunud

  Venemaa seniitraketikompleksi S-400 jõudmine Türgisse sõjaväelise riigipöördekatse kolmanda aastapäeva eel – võimuhaaramiskatse toimus 16. juulil 2016 – ei ole mitte sümboolne kokkusattumus, vaid Ankara otsene ja karm vastus Washingtoni survele ja välise juhtimise katsetele, selgitab sõjaline vaatleja Aleksandr Hrolenko.

  24
 • Kreenholmi tehaste hooned Narvas

  Baltnews meenutab kahe kunagise Eesti suurettevõtte – Tallinna Masinaehitustehase ja Kreenholmi Manufaktuuri saatust.

  29
 • Aleksander Nosovits

  Venemaa majandusteadlane ja politoloog Aleksandr Nossovitš rääkis Sputnik Eestile, miks Balti riikide poliitikud ei täida oma lubadustest lahkuda Euroopa Nõukogu Parlamentaarsest Assambleest.

  26