15:38 18. Jaanuar 2019
Kuula otse
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
© Ruptly .

Unistuse saavutamiseks ei ole vanus takistuseks. Selles võib veenduda pensionäri näitel, kes tegi oma elu esimese langevarjuhüppe aasta enne oma kuuekümnendat aastapäeva.

Naberežnõje Tšelnõ linna elanik, 67-aastane Ilsejar Popova tegi oma 51. langevarjuhüppe. Selles ei oleks midagi üllatavat, kui naise esimene hüpe ei toimunuks 59-aasta vanuselt.

Kommentaari andes teatas pensionär ajakirjanikele, et ta ei kavatse piirduda õhus siidkanga all liuglemisega: plaanis on lend hävituslennukiga.

Samal teemal

"Seda suudavad vaid venelased": kuidas mehitatud soomustehnika maandub
Tagid:
hävituslennuk, pensionär, langevari

Veel videosid

Peamised teemad

 • Kange alkoholi tootjad: piirikaubanduse kasv on pidurdunud, illustreeriv foto

  Veini ja kange alkoholi tootjaid esindava Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liidu (ATML) poolt koondatud analüüs piirikaubandusest, maksulaekumistest ja Eesti turule deklareeritud alkoholikogustest näitab, et piirikaubanduse kasv on pidurdunud.

  11
 • Venemaa president Vladimir Putin annetas Serbia kolleegile Aleksandar Vučićile Aleksandr Nevski ordeni

  Samal ajal kui EL otsib vahendeid Venemaa-vastastest sanktsioonidest põhjustatud kahjude korvamiseks, avanevad Moskvaga head suhted säilitanud Serbiale paljulubavad majanduslikud väljavaated. Selle kinnituseks said Vladimir Putini visiidi ajal Belgradisse alla kirjutatud kümned dokumendid.

  16
 • Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan

  Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan esines avaldusega terve rea Sputnikuga seotud kontode ja lehekülgede sulgemise kohta Facebooki juhtkonna poolt.

  26