23:34 16. Juuli 2019
Kuula otse
 • USD1.1223
 • RUB70.3975
© Ruptly

Unistuse saavutamiseks ei ole vanus takistuseks. Selles võib veenduda pensionäri näitel, kes tegi oma elu esimese langevarjuhüppe aasta enne oma kuuekümnendat aastapäeva.

Naberežnõje Tšelnõ linna elanik, 67-aastane Ilsejar Popova tegi oma 51. langevarjuhüppe. Selles ei oleks midagi üllatavat, kui naise esimene hüpe ei toimunuks 59-aasta vanuselt.

Kommentaari andes teatas pensionär ajakirjanikele, et ta ei kavatse piirduda õhus siidkanga all liuglemisega: plaanis on lend hävituslennukiga.

Samal teemal

"Seda suudavad vaid venelased": kuidas mehitatud soomustehnika maandub
Tagid:
hävituslennuk, pensionär, langevari

Veel videosid

Peamised teemad

 • Türgi ja S-400: tõrksa taltsutamine ei õnnestunud

  Venemaa seniitraketikompleksi S-400 jõudmine Türgisse sõjaväelise riigipöördekatse kolmanda aastapäeva eel – võimuhaaramiskatse toimus 16. juulil 2016 – ei ole mitte sümboolne kokkusattumus, vaid Ankara otsene ja karm vastus Washingtoni survele ja välise juhtimise katsetele, selgitab sõjaline vaatleja Aleksandr Hrolenko.

  22
 • Kreenholmi tehaste hooned Narvas

  Baltnews meenutab kahe kunagise Eesti suurettevõtte – Tallinna Masinaehitustehase ja Kreenholmi Manufaktuuri saatust.

  26
 • Aleksander Nosovits

  Venemaa majandusteadlane ja politoloog Aleksandr Nossovitš rääkis Sputnik Eestile, miks Balti riikide poliitikud ei täida oma lubadustest lahkuda Euroopa Nõukogu Parlamentaarsest Assambleest.

  24