15:48 18. Jaanuar 2019
Kuula otse
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
© Ruptly .

Festival "Jäine Moskva. Pereringis" toimub Venemaa pealinnas juba neljandat korda.

See on üks kõige suuremaid Moskva festivale, mis on juba ammu saanud moskvalastele ja pealinna külalistele südamelähedaseks tänu uskumatult pidulikule õhkkonnale ja värvikusele.

Festivalikülalisi ootavad ees suurte tsivilisatsioonide mõistatused, jäämägede kaskaadid, palav aafrikapäike soojas välitelgis ja vahva meelelahutusprogramm!

Festival toimub Moskvas Poklonnaja mäel ja kestab 13. jaanuarini.

Veel videosid

Peamised teemad

 • Kange alkoholi tootjad: piirikaubanduse kasv on pidurdunud, illustreeriv foto

  Veini ja kange alkoholi tootjaid esindava Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liidu (ATML) poolt koondatud analüüs piirikaubandusest, maksulaekumistest ja Eesti turule deklareeritud alkoholikogustest näitab, et piirikaubanduse kasv on pidurdunud.

  13
 • Venemaa president Vladimir Putin annetas Serbia kolleegile Aleksandar Vučićile Aleksandr Nevski ordeni

  Samal ajal kui EL otsib vahendeid Venemaa-vastastest sanktsioonidest põhjustatud kahjude korvamiseks, avanevad Moskvaga head suhted säilitanud Serbiale paljulubavad majanduslikud väljavaated. Selle kinnituseks said Vladimir Putini visiidi ajal Belgradisse alla kirjutatud kümned dokumendid.

  20
 • Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan

  Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan esines avaldusega terve rea Sputnikuga seotud kontode ja lehekülgede sulgemise kohta Facebooki juhtkonna poolt.

  30