15:23 18. Jaanuar 2019
Kuula otse
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
© Ruptly .

Pelutavast nimest hoolimata paneb see Hiina provintsileiduri meisterdus pigem heatahtlikult naeratama kui et hirmust värisema kõiki neid, kes seda näevad.

Jalgratta Hiina Draakon ehitanud Sun Chaol läks selle sõiduriista meisterdamiseks tarvis 22 000 jäätisepulka, mis olid söödus jäätistest alles jäänud.
Sõiduriista tegemiseks kulus 10 kuud. Nagu tõeline koletis, pääseb jalgratas läbi tulest ja veest.

Ta on varustatud hoiatussignaaliga ja kaunistatud 310 LED-lambikesega. Draakoni pikkuseks on 2,45 meetrit, kõrgus 1 meeter ja ta kaalub 20,5 kilogrammi.

Konstruktor Sun Chao teeb oma näputöid pärast päevatööd elektrikeevitajana.

Veel videosid

Peamised teemad

 • Kange alkoholi tootjad: piirikaubanduse kasv on pidurdunud, illustreeriv foto

  Veini ja kange alkoholi tootjaid esindava Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liidu (ATML) poolt koondatud analüüs piirikaubandusest, maksulaekumistest ja Eesti turule deklareeritud alkoholikogustest näitab, et piirikaubanduse kasv on pidurdunud.

  8
 • Venemaa president Vladimir Putin annetas Serbia kolleegile Aleksandar Vučićile Aleksandr Nevski ordeni

  Samal ajal kui EL otsib vahendeid Venemaa-vastastest sanktsioonidest põhjustatud kahjude korvamiseks, avanevad Moskvaga head suhted säilitanud Serbiale paljulubavad majanduslikud väljavaated. Selle kinnituseks said Vladimir Putini visiidi ajal Belgradisse alla kirjutatud kümned dokumendid.

  16
 • Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan

  Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan esines avaldusega terve rea Sputnikuga seotud kontode ja lehekülgede sulgemise kohta Facebooki juhtkonna poolt.

  26