15:55 18. Jaanuar 2019
Kuula otse
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
© Sputnik Эстония

Võrkpallinaiskonna peatreener Andrei Ojamets ja kapten Julija Mõnnakmäe rääkisid portaalile Sputnik Eesti sellest, mida on Eesti pöidlahoidjatel oodata rahvusnaiskonna esinemistest Euroopa meistrivõistlustel.

Eesti võrkpallinaiskond naases Tallinna võiduga Soome üle ja ajaloolise saavutusega – esmakordselt läbis Eesti võrkpallinaiskond edukalt valiksarja ja läheb osalema Euroopa meistrivõistluste (EM) finaalturniiril.

Eesti võrkpallikoondis võitis Euroopa Kuldliiga >>

Nagu Sputnik Eesti juba kirjutas, toimus Eesti naiskonna võidukas külalismäng Soome vastu, mis tagas Eesti sportlastele pääsu EM-ile, kolmapäeval, 9. jaanuaril Hämeenlinnas. Päeva pärast jõudis koondis kodumaale tagasi.

Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri võõrustavad tänavu 23. augustist 8. septembrini Türgi, Poola, Ungari ja Slovakkia. Sellest võtab osa 24 võistkonda.

Tagid:
meistrivõistlused, Eesti, Euroopa, video, sport, võrkpall

Veel videosid

Peamised teemad

 • Kange alkoholi tootjad: piirikaubanduse kasv on pidurdunud, illustreeriv foto

  Veini ja kange alkoholi tootjaid esindava Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liidu (ATML) poolt koondatud analüüs piirikaubandusest, maksulaekumistest ja Eesti turule deklareeritud alkoholikogustest näitab, et piirikaubanduse kasv on pidurdunud.

  13
 • Venemaa president Vladimir Putin annetas Serbia kolleegile Aleksandar Vučićile Aleksandr Nevski ordeni

  Samal ajal kui EL otsib vahendeid Venemaa-vastastest sanktsioonidest põhjustatud kahjude korvamiseks, avanevad Moskvaga head suhted säilitanud Serbiale paljulubavad majanduslikud väljavaated. Selle kinnituseks said Vladimir Putini visiidi ajal Belgradisse alla kirjutatud kümned dokumendid.

  21
 • Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan

  Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan esines avaldusega terve rea Sputnikuga seotud kontode ja lehekülgede sulgemise kohta Facebooki juhtkonna poolt.

  30