18:41 01. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1752
  • RUB90.6050
© Sputnik /

Legendaarse vene bändi Tsvetõ solist kandis Sputnik Eesti pressikeskuses kitarri saatel ette seni tundmatu laulu oma uuelt soolialbumilt "Õnnelik päev" ja pajatas bändi plaanidest poolesajandilise juubeli auks.

Esimest korda esitas Oleg Predtetšenski paar rida oma uuest laulust, mis läks tema sooloalbumile "Õnnelik päev" möödunud aasta septembris Sputnik Eesti pressikeskuses.

Uus kohtumine muusikuga leidis aset tänavu 7. veebruaril ja päädis sellesama laulu esitusega, kuid nüüd juba täispikkuses ja kitarri saatel.

Sergei "Chizh" Chigrakov: mängin alati teistmoodi, et mitte konveieriks muutuda >>

Oleg Predtetšenski rääkis andambli Tsevõ plaanidest rõõmustada oma austajaid 2019. aasta novembris üllatustega legendaarse kollektiivi 50. tegevusaasta tähistuseks.

Käesoleva aasta maikuus aga on Oleg Predtetšenskil kavas soolokontsert Eesti pealinnas, kus ta esitab 15 seni tundmatut laulu oma uuelt albumilt "Õnnelik päev".

Album kujunes aastatepikkuse töö viljana 1980-ndail aastrail tegutsenud ansambli Hobbi laulusõnade ja muusika taastamisel. Ansambel Hobbi oli Predtetšenski sõnul esimeseks kutseliseks bändiks, mille koosseisus muusik omal ajal töötas.

Oleg Predtetšenski sooloprojekt areneb paralleelselt tema tegutemisega ansamblis Tsvetõ. Muusiku sõnul suhtutakse bändis Tsvetõ tema projekti mõistvalt ja kolleegidepookse toetusega.

Kohtumine Stass Namini legendaarse bändi Tsvetõ solisti ja kitarristi Oleg Predtetšenskiga toimus Sputnik Eesti pressikeskuses 7. veebruaril. Rokibänd Tsvetõ loodi NSV Liidus 1969. aastal. Bänd oli üheks esimestest rokkmuusika viljelejatest nõukogude estraadimuusikas.

Lugege artikli täisversiooni Sputnik Eesti venekeelsel poolel.

Teema:
Sputnik Eesti pressikeskus (47)
Tagid:
video, pressikeskus, rokibänd, muusika

Veel videosid

Peamised teemad