00:22 27. Mai 2018
Tallinn+ 21°C
Kuula otse
 • USD1.1675
 • RUB72.4935
Willem Shepherd

Montreali kesklinnas toimunud ahelavariist sai sotsiaalmeedias ja ajakirjanike seas naljanumber .

Facebooki kasutaja Willem Shepherdi ülesriputatud video kogus ööpäevaga 15 miljonit vaatamist. Sotsiaalmeedias ilmusid kohe ka kommentaarid stiilis „Võimalik vaid Kanadas" ja „Lol, talv põhjamaal".

„Mis siis Montrealis juhtus? Jama lugu, sõber," kirjutab Vice.

Videokaarditest on näha, kuidas sõiduautod, bussid ja isegi politseisõiduk vibama kisuvad, libedal teel teel pöörlema kipuvad ja üksteisega kokku põrkuvad."Kirsiks tordil" sai lumekoristussahk, mis politseiautole sisse sõitis, nendib väljaanne.
Teised meediaväljaanded nimetasid liiklusavariid „parajaks jamaks" ja „kaoseks", Huffington Post aga kirjutas koguni, et videol jäädvustatut on „valus vaadata".

Juhtunu peapõhjuseks sai „uskumatult libe teekallak" linna südames ja see, et autojuhid „olid unustanud osta talverehvid," teatavad meediakanalid.

Kokkuvõttes osales ahelkokkupõrkes vähemalt 10 autot, teatab The Guardian. Avariis keegi tõsiselt kannatada ei saanud.

Tagid:
avarii, politsei, Montreal, Kanada

Veel videosid

Peamised teemad

 • Anton Tšehhov ja tema abikaasa Olga Knipper

  Tšehhovi tegelastel pole piisavalt kirge, meelekindlust ega leegitsevaid tundeid. Kuid tema proosast tekkivaid judinaid ei tohiks segi ajada autori enese kannatustega.

  18
 • Briti fännid

  Ukraina võimude suhtes valitsev lugupidamatus annab tunnistust ainult Ukraina ametivõimude absoluutsest suutmatusest, nad ei ole autoriteediks isegi suhteliselt väikesele ja väga spetsiifilisele noorterühmale.

  49
 • Tallinna vanalinna päevad

  Tänavuste vanalinnapäevade avaetendus algab 30. mail kell 19 Raekoja platsil kaskadööride retkega ratta seljas Pühavaimu tornist Raekoja torni ja sajandit kolmveerand tunniga läbi keriva lavastusega.

  11