03:59 16. August 2018
Kuula otse
  • USD1.1321
  • RUB75.9875
Sputnik

Sputnik alustab koostööd Kyodo News’iga

Välisuudised
lühendatud link
15 0 0

Teabeagentuur Sputnik allkirjastas kokkuleppe Jaapani juhtiva massimeediaväljaandega Kyodo News.

TALLINN, 14. märts — Sputnik. Vastavalt tema tingimustele hakkavad pooled realiseerima projekte, mis on suunaud inforuumi arendamisele Venemaal ja Jaapanis. Vastavalt saavutatud kokkuleppele hakkavad Sputnik ja Kyodo News vahetama teavet laias teemade valdkonnas, samuti korraldama ühiseid üritusi.

Sellisele dünaamiliselt arenevale meediaväljaandele nagu Sputnik on oluline omada tugevaid ja usaldusväärseid partnereid kõikjal üle maailma, seepärast on allkirjastatud kokkulepe Jaapani juhtiva uudistetootjaga Kyodo News oluline samm Sputniku arengul selles piirkonnas.

Kyodo News on Jaapani juhtiv teabeagentuur, mis on asutatud 1945. aastal. Agentuuri klientideks on valdav enamus Jaapani ja paljud välismaa meediaväljaanded. Lisaks tekstiuudistele toodab agentuur fotomaterjale, infograafikat, audio- ja videomaterjale. Lisaks jaapani keelele väljastab Kyodo News uudiseid ka inglise ja hiina keeles.

Sputnik — uudisteagentuur ja raadio Sputnik multimeedia teabe esindustega kümnetes riikides sisaldab kodulehti rohkem kui 30 keeles, analoogset ja digitaalset raadiot, mobiilirakendusi ja on esindatud sotsiaalvõrgustikes. Sputnik ööpäevaringsed uudistevood ilmuvad inglise, araabia, hispaania ja hiina keeles.

 

Peamised teemad