08:04 18. August 2018
Kuula otse
 • USD1.1391
 • RUB76.8166
V. Putin.

Putin: Venemaa majanduse seis on hall

© Ruptly .
Välisuudised
lühendatud link
8 0 0

Olukord Venemaa majanduses ei ole veel paranenud, kuid juba on näha positiivset trendi, ütles president Vladimir Putin televisiooni "otseliinis".

Olukord Venemaa majanduses ei ole veel paranenud, kuid juba on näha positiivset trendi, ütles president Vladimir Putin televisiooni "otseliinis", teatab BNS.

"Olukord, see ei ole veel paranenud, kuid trend on ikkagi positiivne. Ma juba ütlesin, et sisemajanduse koguprodukt langes meil 3,7 protsenti. Sel aastal lähtub valitsus sellest, et meil säilib väike langus, kuid juba ainult 0,3 protsenti. Järgmisel aastal aga oodatakse tõusu 1,4 protsenti," ütles Putin.

Vastates küsimusele, milline on Venemaa majanduse seis praegu — valge või must — ütles Putin: "Hall."

 

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  USA-l on 2018. aastaks kaheksa sõjalist stsenaariumi, nendest kaks sõjaks Venemaaga. Selleks ühe järgi võib American Council on Foreign Relations analüütikute arvates põhjuseks saada "tahtlik või ettekavatsematu Venemaa ja NATO vaheline sõjaline vastasseis Venemaa enesekehtestava käitumise tõttu Ida-Euroopas".

  49
 • Hispaania hävitaja Eurofighter lasi Pangodi kohal õhuharjutusalal eksikombel välja õhk-õhk tüüpi raketi AMRAA

  Vaatamata süsteemsele tegutsemisele ei ole Hispaania hävitajalt eksikombel välja lastud raketi asukohta tuvastatud ning kõik mõistuspärased variandid on praeguseks ammendunud.

  21
 • Illustreeriv foto

  Aruanne "Kremli jälgija" esitles omapoolset EL-i riikide edetabelit alates "kollaborantidest" ja "Moskvale kaasanoogutajatest" kuni "täisväärtuslike Euroopa kaitsjateni".

  47