10:00 21. September 2017
Tallinn+ 9°C
Kuula otse
V. Putin.

Putin: Kudrinist võib saada presidendi ekspertnõukogu asejuht

© Sputnik / Сергей Гунеев
Välisuudised
lühendatud link
1 0 0

Vene presidendi ekspertide nõukogus töötavast eksrahandusminister Aleksei Kudrinist võib saada üks kogu asejuhtidest, ütles president Vladimir Putin neljapäeval.

TALLINN, 14. aprill — Sputnik. "Leppisime kokku, et ta hakkab aktiivsemalt tööle presidendi ekspertnõukogus. Ehk saab temast üks selle asejuhtidest," lausus Putin.

Venemaa presidendi sõnul hakkab Kudrin tegelema strateegilise arengu küsimustega. "Üks vähestest kasulikest ekspertidest" Kudrin oli pikalt seisukohal, et ei soovi töötada avalikus sektoris, lausus ta, teatab BNS.

"Nüüd näen, et tema seisukoht on pisut muutunud. Olukord on keeruline ning ta on valmis andma oma panuse riigile väljakutset osutavate küsimuste lahendamiseks," ütles Venemaa riigipea.

Kudrin teatas teisipäeval, et kaalub tööle asumist mõttekojas Strateegiliste Uuringute Keskus (CSR).

 

Peamised teemad

 • Peaminister Jüri Ratas kohtus Brüsselis Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Junckeriga

  Peaminister Jüri Ratas arutas kolmapäeval Brüsselis Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Junckeriga, kuidas ta soovib edasi liikuda ambitsioonikate ideedega, mille käis välja nädala eest kõnes Euroopa Parlamendi ees.

  4
 • Sputniku videosillast osavõtjad

  Poliitikaeksperdid on veendunud, et ka pärast Venemaa sõjaväelaste väljaviimist Valgevene territooriumilt jätkavad lääne poliitikud neid ühisõppusi teravalt kritiseerima

  21
 • Rein Müllerson

  Rahvusvahelise meediaklubi Formaat A3 kutsel Krimmi külastanud Tallinna Õigusinstituudi direktor, õigusteaduste doktor professor Rein Müllerson rääkis oma visioonist tänase maailma poliitilise olukorra suhtes.

  46