11:29 21. Veebruar 2018
Tallinn-12°C
Kuula otse
V. Putin.

Putin: Kudrinist võib saada presidendi ekspertnõukogu asejuht

© Sputnik / Сергей Гунеев
Välisuudised
lühendatud link
1 0 0

Vene presidendi ekspertide nõukogus töötavast eksrahandusminister Aleksei Kudrinist võib saada üks kogu asejuhtidest, ütles president Vladimir Putin neljapäeval.

TALLINN, 14. aprill — Sputnik. "Leppisime kokku, et ta hakkab aktiivsemalt tööle presidendi ekspertnõukogus. Ehk saab temast üks selle asejuhtidest," lausus Putin.

Venemaa presidendi sõnul hakkab Kudrin tegelema strateegilise arengu küsimustega. "Üks vähestest kasulikest ekspertidest" Kudrin oli pikalt seisukohal, et ei soovi töötada avalikus sektoris, lausus ta, teatab BNS.

"Nüüd näen, et tema seisukoht on pisut muutunud. Olukord on keeruline ning ta on valmis andma oma panuse riigile väljakutset osutavate küsimuste lahendamiseks," ütles Venemaa riigipea.

Kudrin teatas teisipäeval, et kaalub tööle asumist mõttekojas Strateegiliste Uuringute Keskus (CSR).

 

Peamised teemad

 • EL-i elanikud ei pea Venemaad Euroopa osaks, illustreeriv foto

  Üle poole Prantsusmaa (65%) ja Suurbritannia (52%), aga ka 46% Saksamaa elanikest ei pea Venemaad Euroopa osaks, samal ajal on Poola elanikud vastupidisel seisukohal – vaid 20% vastanutest nõustub sellega, et Venemaa ei ole Euroopa.

  7
 • Haapsalu–Noarootsi jäätee on avatud

  Kolmapäeval, 21. veebruaril kell 8.30 avatakse soodsate ilmaolude korral Haapsalu–Noarootsi jäätee sõidukitele tegeliku massiga kuni 2,5 tonni, teatas Maanteeamet.

  6
 • Läti lipp

  Läti pangandus on teist korda kahe nädala jooksul sattunud skandaali keskpunkti. Asjatundjad ei välista, et need paljastused viivad välja süsteemse kriisini ja pisikese Balti riigi pangasüsteemi degradeerumiseni.

  26