10:01 21. September 2017
Tallinn+ 9°C
Kuula otse
V. Putin.

Putin toetab OSCE Ukraina erimissiooni vaatlejate relvastamist

© Sputnik / Сергей Гунеев
Välisuudised
lühendatud link
310

Vene president Vladimir Putin toetab Ukraina riigipea Petro Porošenko ettepanekut tugevdada Ukrainas tegutseva Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE) erivaatlusmissiooni kohalolekut ja varustada selle vaatlejad tulirelvadega.

TALLINN, 14. aprill — Sputnik. "Hiljuti oli mul vestlus Petro Porošenkoga ning ta tegi ettepaneku tugevdada OSCE kohalolekut, sealhulgas varustada tulirelvadega kontaktjoonel tegutsevad ja relvarahu jõustavad OSCE ametnikud," lausus Putin neljapäeval.

"Minu arvates on see õige ettepanek ja toetame seda," lisas ta, teatab BNS.

 

Peamised teemad

 • Peaminister Jüri Ratas kohtus Brüsselis Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Junckeriga

  Peaminister Jüri Ratas arutas kolmapäeval Brüsselis Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Junckeriga, kuidas ta soovib edasi liikuda ambitsioonikate ideedega, mille käis välja nädala eest kõnes Euroopa Parlamendi ees.

  4
 • Sputniku videosillast osavõtjad

  Poliitikaeksperdid on veendunud, et ka pärast Venemaa sõjaväelaste väljaviimist Valgevene territooriumilt jätkavad lääne poliitikud neid ühisõppusi teravalt kritiseerima

  21
 • Rein Müllerson

  Rahvusvahelise meediaklubi Formaat A3 kutsel Krimmi külastanud Tallinna Õigusinstituudi direktor, õigusteaduste doktor professor Rein Müllerson rääkis oma visioonist tänase maailma poliitilise olukorra suhtes.

  46