11:22 21. Veebruar 2018
Tallinn-12°C
Kuula otse
V. Putin.

Putin toetab OSCE Ukraina erimissiooni vaatlejate relvastamist

© Sputnik / Сергей Гунеев
Välisuudised
lühendatud link
310

Vene president Vladimir Putin toetab Ukraina riigipea Petro Porošenko ettepanekut tugevdada Ukrainas tegutseva Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE) erivaatlusmissiooni kohalolekut ja varustada selle vaatlejad tulirelvadega.

TALLINN, 14. aprill — Sputnik. "Hiljuti oli mul vestlus Petro Porošenkoga ning ta tegi ettepaneku tugevdada OSCE kohalolekut, sealhulgas varustada tulirelvadega kontaktjoonel tegutsevad ja relvarahu jõustavad OSCE ametnikud," lausus Putin neljapäeval.

"Minu arvates on see õige ettepanek ja toetame seda," lisas ta, teatab BNS.

 

Peamised teemad

 • EL-i elanikud ei pea Venemaad Euroopa osaks, illustreeriv foto

  Üle poole Prantsusmaa (65%) ja Suurbritannia (52%), aga ka 46% Saksamaa elanikest ei pea Venemaad Euroopa osaks, samal ajal on Poola elanikud vastupidisel seisukohal – vaid 20% vastanutest nõustub sellega, et Venemaa ei ole Euroopa.

  6
 • Haapsalu–Noarootsi jäätee on avatud

  Kolmapäeval, 21. veebruaril kell 8.30 avatakse soodsate ilmaolude korral Haapsalu–Noarootsi jäätee sõidukitele tegeliku massiga kuni 2,5 tonni, teatas Maanteeamet.

  6
 • Läti lipp

  Läti pangandus on teist korda kahe nädala jooksul sattunud skandaali keskpunkti. Asjatundjad ei välista, et need paljastused viivad välja süsteemse kriisini ja pisikese Balti riigi pangasüsteemi degradeerumiseni.

  26