03:06 06. Detsember 2019
Kuula otse
  • USD1.1094
  • RUB70.7798
Telekanali Fox News saates esines Rootsi riigikaitse- ja julgeolekunõunik, kellest Rootsi sõjaväe- ja välispoliitikaametnikud ei ole midagi kuulnud, illustratiivne foto

Fox Newsi "Rootsi julgeolekunõunik" on Rootsis tundmatu

© Pexels
Välisuudised
lühendatud link
26 0 0

Rootslastel tuli sel nädalal seoses oma riigi kajastamisega USA-s teist korda üllatuda

TALLINN, 26. veebruar — Sputnik. Telekanali Fox News saates esines "Rootsi riigikaitse- ja julgeolekunõunik", kellest Rootsi sõjaväe- ja välispoliitikaametnikud ei ole midagi kuulnud, vahendas BNS.

Paraku ei juhtunud laupäeva õhtul Rootsi midagi ebatavalist
© Sputnik / Вадим Анцупов

Rootslased on oma riigi kajastamise üle Ühendriikides jahmunud alates sellest, kui president Donald Trump kutsus 18. veebruari kõnes toetajaid "vaatama, mis juhtus eile õhtul Rootsis", kus eelmisel õhtul ei leidnud aset ühtki suuremat intsidenti.

Neljapäeval usutluse telekanali Fox News kommentaator Bill O'Reilly Rootsi immigratsiooni ja kuritegevuse kohta üht Rootsi ajakirjanikku ning meest, keda saates tutvustati "Rootsi riigikaitse- ja julgeolekunõuniku "Nils Bildtina.

Bildt sidus sisserände Rootsi sotsiaalprobleemidega, taunis Rootsi liberaalsust ja väitis, et riik ei suuda saabujaid sotsiaalselt lõimida.

Rootsi kaitseministeerium ja välisministeerium kinnitasid ajalehele Dagens Nyheter, et ei ole Nils Bildtist midagi kuulnud.

Tagid:
tundmatu, julgeolekunõunik, sõjavägi, FOX News, Nils Bildt, Rootsi, USA

Peamised teemad