18:35 17. August 2018
Kuula otse
 • USD1.1391
 • RUB76.8166
Aerofloti lennuk Boeing 777. Illustratiivne foto

Aerofloti lennuk sattus õhuauku: osal inimestel murdus selgroog

© Sputnik / Максим Блинов
Välisuudised
lühendatud link
29613

Moskvast Bangkoki teel olnud Aerofloti reisilennuk sattus täna hommikul suurde turbulentsi ehk õhuauku, mistõttu said paljud inimesed vigastada, osal murdus selgroog

TALLINN, 1. mai — Sputnik. Inimesed olid lennukis reisi ajal lennanud peaga vastu lage, kokku sai vigastada 27 inimest, vahendab portaal Eestinen. Lennuk vappus ja reisijatel oli tunne, et lennuk kukub alla.

Lennukis olid nii Vene kui teiste riikide kodanikud. Vigastada sai 24 Vene ja 3 Tai kodanikku. 15 Vene ja kaks Tai kodanikku on endiselt haiglas.

Tai on viimasel ajal muutunud väga populaarseks sihtkohaks Vene turistide seas. Päevas läheb Venemaalt Taisse mitukümmend lendu. Möödunud aastal külastas Taimaad üle miljoni Vene turisti. Mai algus on Venemaal aktiivne turismiperiood, kuna siis on järjest mitu puhkepäeva.

 

Tagid:
õhuauk, haigla, lennuk, Aeroflot, Bangkok, Moskva

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  USA-l on 2018. aastaks kaheksa sõjalist stsenaariumi, nendest kaks sõjaks Venemaaga. Selleks ühe järgi võib American Council on Foreign Relations analüütikute arvates põhjuseks saada "tahtlik või ettekavatsematu Venemaa ja NATO vaheline sõjaline vastasseis Venemaa enesekehtestava käitumise tõttu Ida-Euroopas".

  19
 • Hispaania hävitaja Eurofighter lasi Pangodi kohal õhuharjutusalal eksikombel välja õhk-õhk tüüpi raketi AMRAA

  Vaatamata süsteemsele tegutsemisele ei ole Hispaania hävitajalt eksikombel välja lastud raketi asukohta tuvastatud ning kõik mõistuspärased variandid on praeguseks ammendunud.

  9
 • Illustreeriv foto

  Aruanne "Kremli jälgija" esitles omapoolset EL-i riikide edetabelit alates "kollaborantidest" ja "Moskvale kaasanoogutajatest" kuni "täisväärtuslike Euroopa kaitsjateni".

  36