18:29 21. Märts 2018
Tallinn-1°C
Kuula otse
Manchester Arenal toimunud plahvatuses hukkus vähemalt 22 inimest

Terrorirünnak Manchesteris: vähemalt 22 hukkunut

© AP Photo / Peter Byrne
Välisuudised
lühendatud link
Manchesteri pommiplahvatus (7)
6401

Suubritannia ühes suurimas kontserdi- ja spordihallis Manchester Arena sai plahvatuses surma vähemalt 22 ja vigastada 59 inimest, teatas teisipäeva hommikul politsei

TALLINN, 23. mai — Sputnik. Esialgsetel andmetel oli tegu terrorirünnakuga ning suitsiiditerrorist on hukkunute seas, vahendas ERR viitega BBC-le.

Lisaks anti kohapeal ka esmaabi neile, kes haiglaravi ei vajanud. Vigastatutega tegelevad läheduses asuvad kuus haiglat.

"Praeguseks on kinnitust leidnud 19 inimese surm ja veel 59 on saanud vigastada.

Peaminister Ratas avaldas kaastunnet

Peaminister Jüri Ratas avaldab kaastunnet Suurbritanniale Manchesteris toimunud terrorirünnaku järel, teatas valitsuse komunikatsioonibüroo.

"See on rünnak meie kõigi — nii meie eluviisi kui ka ühiste väärtuste vastu. Sellist rünnakut ei ole võimalik õigustada," ütles peaminister.

"Avaldan siirast kaastunnet meie lähedasele liitlasele ning heale sõbrale Suurbritanniale ja kogu Suurbritannia rahvale. Kogu Eesti mõtted on nendega, kes kaotasid rünnakus oma lähedase. Soovin kiiret paranemist vigastatutele."

Peaminister viibib praegu Eesti Euroopa Liidu Nõukogu juulis algavat eesistumist ettevalmistaval töövisiidil. Täna kohtub ta Tšehhi ja Sloveenia kolleegidega.

Teema:
Manchesteri pommiplahvatus (7)
Tagid:
plahvatus, Manchester Arena, Suurbritannia

Peamised teemad

 • Ukraina pealinn Kiiev

  Berliin tõrjub tagasi projekti Nord Stream vastaste rünnakuid: Ukraina nõuab selle eest endise kantsleri Gerhard Schröderi karistamist, poolakad aga näevad ohtu sakslaste ja venelaste koostöös.

  26
 • DNA pusle

  Esimese 24 tunni jooksul on veebikeskkonnas www.geenidoonor.ee geenidoonoriks hakkamise nõusolekuvormi täitnud ja allkirjastanud juba üle 4300 inimese. Veebileht on suure koormuse tõttu ülekoormatud ja seetõttu on nõusolekute vastuvõtmine hetkel takistatud.

  16
 • Margarita Simonjan, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja

  Varem oli ta lihtsalt meie president ja teda oli võimalik välja vahetada. Nüüd aga on ta meie juht ja teda välja vahetada me ei lase. Ja teie olete seda oma kätega teinud, kirjutab RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan.

  56