20:40 30. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1698
  • RUB92.4606
Välisuudised
lühendatud link
Manchesteri pommiplahvatus (7)
7601

Suubritannia ühes suurimas kontserdi- ja spordihallis Manchester Arena sai plahvatuses surma vähemalt 22 ja vigastada 59 inimest, teatas teisipäeva hommikul politsei

TALLINN, 23. mai — Sputnik. Esialgsetel andmetel oli tegu terrorirünnakuga ning suitsiiditerrorist on hukkunute seas, vahendas ERR viitega BBC-le.

Lisaks anti kohapeal ka esmaabi neile, kes haiglaravi ei vajanud. Vigastatutega tegelevad läheduses asuvad kuus haiglat.

"Praeguseks on kinnitust leidnud 19 inimese surm ja veel 59 on saanud vigastada.

Peaminister Ratas avaldas kaastunnet

Peaminister Jüri Ratas avaldab kaastunnet Suurbritanniale Manchesteris toimunud terrorirünnaku järel, teatas valitsuse komunikatsioonibüroo.

"See on rünnak meie kõigi — nii meie eluviisi kui ka ühiste väärtuste vastu. Sellist rünnakut ei ole võimalik õigustada," ütles peaminister.

"Avaldan siirast kaastunnet meie lähedasele liitlasele ning heale sõbrale Suurbritanniale ja kogu Suurbritannia rahvale. Kogu Eesti mõtted on nendega, kes kaotasid rünnakus oma lähedase. Soovin kiiret paranemist vigastatutele."

Peaminister viibib praegu Eesti Euroopa Liidu Nõukogu juulis algavat eesistumist ettevalmistaval töövisiidil. Täna kohtub ta Tšehhi ja Sloveenia kolleegidega.

Teema:
Manchesteri pommiplahvatus (7)
Tagid:
plahvatus, Manchester Arena, Suurbritannia

Peamised teemad