12:00 09. August 2020
Kuula otse
  • USD1.1817
  • RUB86.9753
Välisuudised
lühendatud link
4501

Londonis on tuletõrjujad öö läbi töötanud, et kustutada lõplikult kolmapäeva hommikul süttinud kõrghoonet Grenfell Tower

TALLINN, 15. juuni — Sputnik. Ametlikel andmetel hukkus põlengu tõttu 12 inimest, kuid palju inimesi on endiselt teadmata kadunud ning ilmselt on tegelik hukkunute arv palju suurem, vahendas portaal ERR neljapäeva hommikul.

Ka politsei on öelnud, et põlenud maja uurimise järel ohvrite arv ilmselt tõuseb. Seda kinnitavad ka pääsenute ja pealtnägijate tunnistused, mille kohaselt jäi suur hulk inimesi kiirelt süttinud majja lõksu, vahendasid BBC ja ERR-i teleuudised.

Põhja-Kensingtoni piirkonnas asuv Grenfell Tower süttis põlema kolmapäeval, kohaliku aja järgi natuke enne kella üht öösel.

Mikser avaldas kaastunnet Briti kolleegile

Välisminister Sven Mikser avaldas kaastunnet Ühendkuningriigi kolleegile Boris Johnsonile seoses Lääne-Londoni Grenfell Toweri tornmajas toimunud tulekahjuga, vahendas välisministeerium.

„Tunnen südamest kaasa kõigile Londoni tornmaja põlengu ohvrite lähedastele ning soovin kannatanutele kiiret paranemist," ütles välisminister. „Oleme oma mõtetes sellel raskel hetkel Ühendkuningriigi elanike ja kõigiga, keda see tragöödia puudutab," lisas Mikser.

Tagid:
elumaja, hukkunud, kadunud, põleng, Grenfell Tower, tuletõrjemeeskond, London, Suurbritannia

Peamised teemad