13:42 30. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1704
  • RUB93.0481
Välisuudised
lühendatud link
3720

Krasnodari krais kihutas autobuss teelt välja merre, hukkus seitseteist inimest, teatati RIA Novostile eriolukordade ministeeriumist

TALLINN, 25. august — Sputnik. "Autobussi vettekukkumisel Volna küla lähedal hukkus 17 inimest," ütles agentuuri usutletav.

Päästa õnnestus 27 inimest, neist kaheksa toimetati Temrjuki rajooni keskhaiglasse. "Viis inimest on raskes seisundis ning kolm keskmise raskusega seisundis," märgiti eriolukordade ministeeriumist.

Autobuss kukkus alla nelja meetri kõrguselt, õnnetusjuhtumi põhilise versiooni kohaselt oli põhjuseks liiklusreeglite rikkumine.

"Autobuss kuulub ettevõttele, kes korraldab Volna külas sadamarajatiste ehitust naftakompaniile Tamanneftegas. Buss vedas vahetustöölisi," öeldi eriolukordade ministeeriumi peakontorist.

Juurdluskomisjon on algatanud kriminaalasja artiklite "Liikluseeskirja ja transpordivahendite ekspluatatsioonieeskirjade rikkumine" ja "Teenuste osutamine, mis ei vasta ohutusnõuetele" alusel ning kontrolli läbiviimist on alustanud ka transpordiprokuratuur.

Autobuss tõsteti kraana abil kaldale. Liiklusõnnetuse paigas töötab üle 80 päästja ja 27 ühiku päästetehnikat, kannatanud evakueeriti helikopteriga. Krasnodari krai võimuorganid on kinnitanud, et ollakse valmis osutama kõikvõimalikku vajalikku abi kannatanutele ja hukkunute sugulastele.

Tagid:
autobuss, avarii, päästja, Krasnodari krai, Kubanimaa

Peamised teemad