12:36 03. Juuli 2020
Kuula otse
  • USD1.1286
  • RUB79.4434
Välisuudised
lühendatud link
2101

New Yorgi politsei teatas esmaspäeval, et nad on reageerimas teadetele, mille kohaselt leidsid Manhattanil asuvas bussiterminalis või metroopeatuses plahvatused

TALLINN, 11. detsember — Sputnik. BBC ja CNN teatavad, et sündmuskohaks on Times Square'i lähistel asuv Port Authority bussiterminal, vahendab ERR.

"NYPD on reageerimas väljakutsetele, mis puudutavad tundmatu põhjusega plahvatust 42. tänaval ja 8. avenüül Manhattanil," kirjutas New Yorgi politsei Twitteris. "A, C ja E liine evakueeritakse praegu. Informatsioon on hetkel esialgne, täpsustame hiljem."

ABC News teatab viidates oma allikatele politseis, et maa-aluse terminali jalakäijate tunnelis plahvatas torupomm.

Port Authority on USA suurim bussiterminal, mida kasutab aastas rohkem kui 65 miljonit reisijat.

New Yorgis Manhattanil sai oktoobri viimasel päeval kaheksa inimest surma rünnakus, kui sõiduk rammis kõnni- ja rattateel viibijaid, vahendas Sputnik Eesti.

Vahejuhtumis sai üle kümne inimese vigastada. Sõiduk, millele kahtlusalune otsa sõitis, oli koolibuss. Selles avariis sai vigastada kaks bussis olnud last ja kaks täiskasvanut.

New Yorgis surmas jalakäijaid ramminud autojuht kaheksa inimest >>

Politsei tulistas kahtlusalust ning võttis ta vahi alla. NBC telekanali poolt aluseks võetud allikate andmetel jättis mees sõidukisse kirja selle kohta, et sooritab tolle tünnaku ISIS-e* nimel.

Vahejuhtum leidis aset TriBeCa piirkonnas Chambersi ja West Streeti ümbruses.

Tagid:
bussiterminal, plahvatus, Port Authority, politsei, Manhattan, New York, USA

Peamised teemad