11:13 01. Juuni 2020
Kuula otse
  • USD1.1136
  • RUB78.4416
Välisuudised
lühendatud link
Venemaa presidendivalimised: algas valimiskampaania (55)
4501

Hüüdlause all mõeldakse "lühikest kõlavat lausungit", mis iseloomustaks liikumise tegevust ja vaateid

TALLINN, 25. jaanuar — Sputnik. Ühiskondlik liikumine Putini Meeskond kuulutas välja konkursi "Mõelge välja hüüdlause Putin Teamile", mille tulemusena valitakse välja ühenduse hüüdlaused, teatatakse Meeskonna veebilehel, vahendab RIA Novosti.

"Me teeme igale liikumisest osavõtjale ettepaneku mõelda välja üks kuni viis meeskonna hüüdlauset, mida hakkame kasutama massiüritustel ja kandma Putin Teami firmatoodangule. Hüüdlaused peavad olema loodud meie ühiste väärtuste põhjal," öeldakse teadaandes.

Tööd alustas Putini valimisstaabi ametlik veebisait>>

Märgitakse, et selliste ühiste väärtuste hulka kuulub uhkustunne oma riigi üle, osavõtlikkus, asjatundlikkus ja austus inimeste vastu. Avaldusi konkursist osavõtuks võetakse vastu 25. jaanuarist 5. veebruarini.

"Osalemiseks on tarvis saata tekstina oma variant postiaadressil konkurs@putinteam.ru, märkides kirjas kindlasti viite "Hüüdlausete konkurss"," osutatakse teadaandes.

Konkursi korraldajad selgitavad, et hüüdlause all mõeldakse "lühikest kõlavat lausungit", mis iseloomustaks liikumise tegevust ja vaateid.

"Näiteks "Putin Team! Austa inimesi ja ole võitmatu!" või siis nii: "Ühine eesmärk – muuta riik kõige tugevamaks". Teie omal äranägemisel võib hüüdlause olla kas riimis või mitte. Peaasi on lühidus – kõige enam viis-kuus sõna," selgitavad korraldajad.

Teadaande kohaselt määratakse võitjad liikumisest osavõtjate poolt, selleks käivitatakse veebilehel avatud hääletamine. Võitjate hüüdlaused kantakse liikumise firmatoodangule. Lisaks sellele saavad võitjad endale esimese komplekti võidulausetega esemeid ja Go Pro kaamera, nendivad konkursi korraldajad.

Hokimängija Aleksandr Ovetškin, kes alates 2005. aastast võistleb NHL klubi Washington Capitals värvides ning on selle kapteniks, teatas 2017. aasta novembri algul, et loob ühiskondliku liikumise Putin Team – Putini Meeskond. Ta rõhutas, et on Venemaa presidenti alati toetanud, ja märkis, et ühiskondliku liikumise eesmärgiks saab kõikide Putini poolehoidjate ühendamine ühte meeskonda, et "näidata kõigile tugevat ja ühtset Venemaad".

Kremlis tervitati Ovetškini algatust.

Venemaa presidendivalimised: algas valimiskampaania>>

Venemaal algas 18. detsembril 2017 ametlik presidendivalimiste kampaania.

6. detsembril lahendas Vladimir Putin presidendivalimiste peamise intriigi, öeldes, et kavatseb kandideerida uueks tähtajaks. Ta teatas sellest kohtumisel Gorki autotehaste töötajatega.

"Ma esitan oma kandidatuuri presidendi ametikohale," ütles ta, lisades, et "Venemaa liigub ainult edasi ja selles edasiliikumises ei peeta teda keegi."

Initsiatiivgrupp esitas detsembri lõpus Vladimir Putini ühehäälselt kandidaadiks eelseisvatele, 2018. aasta presidendivalimistele.

Otsus võeti vastu ühehäälselt. "Üheskoos oleme ära teinud suure töö — toetasime Vladimir Vladimirovitši, toetasime meie presidenti," ütles sel puhul initsiatiivgruppi juhtinud andekatele lastele keskuse "Sirius" juht Jelena Šmeleva.

Esmakordselt valiti Vladimir Putin presidendiks 2000. aasta märtsis ja 2004. aastal valiti ta sellele ametikohale tagasi. 2008. kuni 2012. aastani oli ta Venemaa peaminister ja 2012. aastal valiti taas riigipeaks.

Vladimir Putini kolm ametiaega presidendina>>

Järjekordsed presidendivalimised toimuvad Venemaal 18. märtsil 2018. aastal.

Teema:
Venemaa presidendivalimised: algas valimiskampaania (55)
Tagid:
valimised, president, Putin, Vladimir Putin, Venemaa

Peamised teemad