01:38 26. September 2018
Kuula otse
 • USD1.1777
 • RUB77.3603
New Yorgi Upper East Side'i piirkonnas kukkus kopter jõkke, illustreeriv foto

Kopteriõnnetus New Yorgis: viis hukkunut

© AP Photo / Mark Lennihan
Välisuudised
lühendatud link
1601

New Yorgi Upper East Side'i piirkonnas kukkus pühapäeval kopter jõkke, surma said kõik viis reisijat, teatas politsei.

TALLINN, 12. märts — Sputnik. Piloodil õnnestus uppunud kopterist välja pääseda ja õnnetuspaiga lähedal viibinud puksiir korjas ta veest. Politsei- ja päästeteenistuse tuukrid tõid kopterist välja viis surnukeha, vahendab ERR.

Venemaa kaitseministeerium: An-26 pardal oli 39 inimest >>

Eurocopter AS350 kuulus turismifirmale Liberty Helicopters, mis korraldab tellimuslende ja turistide seas populaarseid ekskursioone.

Tšetšeenias möödunud nädalal lennuõnnetusse sattunud helikopter Mi-8 kukkus kuristikku. Tšetšeenia tervishoiuministeeriumi andmeil oli pardal seitse inimest. Kuus reisijat hukkus, üks kannatanu viidi raskete vigastustega minema, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Mittemetlikel andmetel kuulus helikopter piirivalvele.

Süürias Hmeimimi õhujõudude baasis kukkus möödunud nädalal maandumisel alla Venemaa transpordilennuk, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Türgis kukkus alla helikopter, hukkus seitse inimest >>

Hävinud lennuki pardal oli 33 reisijat ja 6 meekonnaliiget, teatati Kaitseministeeriumist. Kõik hukkunud olid sõjaväelased — nende seas 27 ohvitseri ja üks kindralmajor, samuti lipnikud ning üleajateenijad.

Tagid:
hukkunud, lennuõnnetus, helikopter, kopter, päästjad, New York, USA

Peamised teemad

 • S-300 Favorit

  Kaitseminister Sergei Šoigu tegi 24. septembril teatavaks Süürias asuvate Vene sõjaväelaste turvalisuse parandamiseks mõeldud meetmed, mida rakendati vastuseks Il-20 ja tema meeskonna hävitamisele, mille süüdlaseks on Iisrael.

  34
 • Illustreeriv foto

  Üksteist Euroopa Liidu, peamiselt Ida-Euroopa riiki ei ole samasooliste abielusid veel seadustanud. Sel sügisel, hoolimata Brüsseli survest, kavatseb Rumeenia kirjutada geiabielude keelu põhiseadusesse.

  20
 • Põtradel on jooksuaeg sügisel

  Põtradel ja punahirvedel on jooksuaeg sügisel, seetõttu võivad nad sõiduteele sattuda tavapärasest sagedamini. Liiklejatel tasub sellega arvestada ja jälgida oma sõidukiirust.

  12