10:26 28. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1832
  • RUB90.5710
Välisuudised
lühendatud link
Jalgpalli MM 2018 (84)
3201

Duumasaadik loodab sellele, et kombluspolitsei loomisele rühm asub võitlema elukutseliste kerjuste, taskuvaraste ja "teiste asotsiaalsete indiviididega".

TALLINN, 8. aprill — Sputnik. Riigiduuma saadik Vitali Milonov kavatseb pöörduda siseministeri Vladimir Kolokoltsevi poole ettepanekuga moodustada siseministeeriumi juures katseline üksus, mis asub 2018. aasta jalgpalli maailmameistrivõistluste ajal ära hoidma moraali- ja komblusalaseid rikkumisi. Sellest teavitab telekanal RT viitega pöördumise tekstile.

Duumasaadik loodab sellele, et vastav rühm asub võitlema elukutseliste kerjuste, taskuvaraste ja "teiste asotsiaalsete indiviididega", sealhulgas ka prostitutsiooniga seotud isikutega.

Jalgpalli MM staadionid kosmosest>>

Milonov leiab, et sedasorti kuritegelikud ilmingud võivad avaldada negatiivset mõju riigi mainele. Tema arvates tuleb see rühm tingimata moodustada patriootlikult meelestatud noortest. Duumasaadik on valmis organisatsiooni isiklikult juhtima.

"Kahtlemata kaasatakse neil päevil töösse täiendavaid politseijõude ja muid spetsiaalseid jõuteenistusi. Aga tõhusaks võitluseks amoraalsete ilmingutega on hädavajalik kaasata ideoloogilisi võitlejaod – rangelt seadusekuulekaid, kultuurile ja traditsioonile ustavaid tõelisi patrioote," väitis Milonov.

Jalgpalli maailmameistrivõistlused toimuvad Venemaal 14. junist 15. juulini. Mänge võõrustavad 11 linna – Moskva Peterburi, Samara, Saransk, Rostov Doni ääres, Sotši, Kaasan, Kaliningrad, Volgograd, Nižni Novgorod ja Jekaterinburg.

Teema:
Jalgpalli MM 2018 (84)
Tagid:
jalgpall, kombluspolitsei, MM 2018, Venemaa

Peamised teemad