11:50 18. August 2018
Kuula otse
 • USD1.1391
 • RUB76.8166
Londonis tulistati pühapäeva päeval kaht poissi, illustreeriv foto

Londonis tulistati pühapäeva päeval kaht poissi

© Sputnik / Алекс Макнотон
Välisuudised
lühendatud link
13 0 0

Suurbritannia pealinnas Londonis tulistati pühapäeva päeval kaht poissi, kellest üks on 12- ja teine 15-aastane, teatas politsei.

TALLINN, 7. mai — Sputnik. Mõlemad tulistamised leidsid aset Harrow äärelinnas, vahendas ERR. Vaid päev varem lasti Londoni lõunaosas asuvas Southwarkis maha 17-aastane poiss.

Hackney linnajaos leidis nädalavahetusel aset happerünnak, milles said vigastada kolm noorukit.

Florida noored jutustasid, kuidas nad tulistaja eest põgenesid >>

Londonis on sel aastal sagenenud pussitamised ja tulistamised, mis on tõstnud vägivallakuriteod kõrgemale tasemele, kui see oli kunagi kuritegevuse poolest kurikuulsas New Yorgis.

Mehhiko koolipoiss tappis kolm klassikaaslast, illustratiivne foto
© Sputnik / Кирилл Каллиников

Käesoleval aastal on USA-s olnud juba 18 koolitulistamist, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti veebruaris. Pärast tulistamist Floridas, mille tagajärjel hukkus 17 inimest, on lapsevanemad hakanud ostma lastele kuulikindlaid koolikotte.

Vanemad selgitavad lastele, et tegemist on superkangelase-kotiga, mida saab kasutada kõikvõimalike rünnakute tõrjumiseks, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

USA populaarse teleseriaali Real Housewives of Atlanta üks osatäitjatest ja ema Kim Zolciak-Biermann postitas sotsiaalmeediasse pildi kuulindlast koolikotist, mille ta oli oma lastele soetanud.

USA koolitulistamises sai surma vähemalt 17 inimest >>

Ameerika Ühendriikides Floridas Parklandis asuvas Marjory Stoneman Douglas High Schoolis toimus 14. veebruaril tulistamine, milles hukkus 17 inimest ja kümned said vigastada, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Tagid:
tulistamine, noored, kiirabi, politsei, kool, London, Suurbritannia

Peamised teemad

 • Venemaa president Vladimir Putin ja Austria välisminister Karin Kneissl (punases mantlis)

  Putini nelja aasta tagune kohtumine Berlusconiga üksnes toonitab presidendi eelseisva Austria-külastuse erakordset iseloomu. Karin Kneisslit seob Venemaa presidendiga lühiajaline, hiljutine ja sugugi mitte ametlik tutvus.

  23
 • Illustreeriv foto

  USA-l on 2018. aastaks kaheksa sõjalist stsenaariumi, nendest kaks sõjaks Venemaaga. Selleks ühe järgi võib American Council on Foreign Relations analüütikute arvates põhjuseks saada "tahtlik või ettekavatsematu Venemaa ja NATO vaheline sõjaline vastasseis Venemaa enesekehtestava käitumise tõttu Ida-Euroopas".

  58
 • Hispaania hävitaja Eurofighter lasi Pangodi kohal õhuharjutusalal eksikombel välja õhk-õhk tüüpi raketi AMRAA

  Vaatamata süsteemsele tegutsemisele ei ole Hispaania hävitajalt eksikombel välja lastud raketi asukohta tuvastatud ning kõik mõistuspärased variandid on praeguseks ammendunud.

  26