23:14 26. Mai 2020
Kuula otse
  • USD1.0975
  • RUB77.7494
Välisuudised
lühendatud link
2501

Florida osariigi põhjaosas asuvas Jacksonville'i linnas sai pühapäeval massitulistamises surma kolm inimest, kelle seas ka 24-aastane rünnakus kahtlustatav David Katz, teatasid USA politsei ja kohalik meedia.

TALLINN, 27. august — Sputnik. Tulistamine leidis aset Maddeni videomänguturniiril. Kuulide läbi sai vigastada üheksa inimest. Veel kaks sai vigastada, kui nad ründaja eest põgenesid, vahendas ERR.

"Meil ei ole praegusel hetkel rohkem kahtlusaluseid. Meil oli selles juhtumis üks kahtlustatav ja tema on surnud," ütles kohalik šerif Mike Williams pressikonverentsil.

"Baltimore'i linnas elanud 24-aastane David Katz võttis endalt elu," lisas politseiametnik.

USA Florida osariigi lõunaosas asuvas Parklandis leidis veebruaris aset tulistamine keskkoolis, milles sai surma vähemalt 17 inimest, vahendas udusiteportaal Sputnik Eesti. Tulistamise korraldas Florida õppeasutuses 19-aastane Nikolas Cruz, kes oli kooli endine õpilane.

USA-s Marylandi osariigipealinnas Annapolises leidis juuni lõpus aset tulistamine päevalehe Capital Gazette toimetuses, surma sai viis inimest, teatasid USA politsei ja meediakanalid. Veel kolm inimest sai haavata.

Politoloog: relvade omamise reegleid USA-s ei muudeta >>

Rahandusülikooli poliitikauuringute keskuse direktor Pavel Salin avaldas Sputniku raadiosaates arvamust, et vaatamata sedasorti tragöödiatele relvade omamise reegleid USA-s nähtavas tulevikus ei muudeta, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Tagid:
ründaja, tulistamine, videomänguturniir, politsei, David Katz, Jacksonville, Florida, USA

Peamised teemad