07:02 29. November 2020
Kuula otse
  • USD1.1922
  • RUB90.9894
Välisuudised
lühendatud link
6430

Me ei küsi kellelgi majanduslikku abi, kuid kui keegi soovib osaleda ühisprojektides, on nad teretulnud – selleks oleme me alati avatud, kommenteeriti Trumpi väidet Riigiduumas.

TALLINN, 29. oktoober – Sputnik. Toimunust teatas RIA Novostile Riigiduuma rahvusvaheliste küsimuste komitee esimehe asetäitja Aleksei Tšepa, kes kommenteeris Donald Trumpi sõnu. 

"Me ei küsi kellelgi mingit majanduslikku abi, kuid kui keegi soovib osaleda ühisettevõtetes, olete teretulnud – selleks oleme me alati avatud. On väga palju projekte, mida me saaksime ka koos ameeriklastega ellu viia, "ütles Tšepa RIA Novostile.

Donald Trump
© Sputnik / Сергей Гунеев

Parlamendiliikme sõnul saaksid Venemaa ja Ameerika Ühendriigid teha koostööd sellistes valdkondades nagu kosmos, Arktika ja naftatöötlemine.

Nagu Sputnik Eesti äsja kirjutas, ütles Trump Illinois esinedes tagasi, et Venemaa tahab Ameerika Ühendriikidelt majandusabi saada:

"Ärge unustage, Venemaa soovib meilt abi majanduses. Meil on majandus! Oleme loonud suure jõukuse. Tegin tõeliselt head tööd — 11,7 triljonit dollarit. Venemaa soovib meie osalemist," ütles ta pühapäeval Illinois rahva ees esinedes.

Tööandjad: maailmas on taas tunda kriisieelseid mustreid >>

Trump kiitis ka taas kord oma kohtumist Vladimir Putiniga Helsingis, kinnitades kogunenud publikule, et rahvusvaheliste suhetega on Ameerika Ühendriikidel "kõik korras".

Samal teemal

Rouhani: Euroopa toetus Iraanile on "ajalooline võit"
Tagid:
Majandusaabi, koostöö, Aleksei Tšepa, Donald Trump, Illinois, Moskva, USA, Venemaa

Peamised teemad