18:55 29. November 2020
Kuula otse
  • USD1.1922
  • RUB90.9894
Välisuudised
lühendatud link
Droon (39)
41652

Ameeriklased on põnevil: kohutavate Vene sõjamasinate torpeedod on valmis uputama uppumatu unistuse, ja mis peamine – nad on sõna otseses mõttes loodud tugeva Põhja-Atlandi liidu hävitamiseks. Ilma alliansita ei kasva aga rohigi.

Vitali Fotin, raadio Sputnik

Öeldakse, et tegelikult on inimene puruloll ja paistab hea välja ainult loomade taustal. Koos musta hingega võib sõltumatu aju tekitada puhta zooloogia.

Ainult ühiskondlikud suhted (vastu vahtimist), kriminaalkoodeks (vangi ja vastu vahtimist) ja Viimsepäeva kohus (vangi ja vastu vahtimist igaveseks), ühesõnaga, vältimatud tagajärjed reguleerivad veel kuidagi kohutavaid looduslikke impulsse.

Riikidega on samamoodi. Vaid erinevate vastumeetmete olemasolu hoiab maailma hirmul, kuid suhtelises rahus. Vähemalt need riigid, kus on olemas termotuumafunktsioon . Kuid sellest püssist pole ammu enam pauku tehtud, ja sellepärast on paljud esialgu tasahilju, siis aga juba täiesti avalikult selle hirmu unustanud.

Kas ta üldse pauku teebki? Me oleme ju inimesed, mitte robotid, seepärast hävitame ennast väga vastumeelselt. Kes terve mõistusega inimestest oleks valmis alustama inimkonnale ebaloomulikku enesehävitamist?

Venemaa Kaitseministeerium avaldas video ülihelikiirusega raketi "Kinžall" katsetamisest >>

Aga soov jalutada, nagu varem, nii et silmad koos vaimuga looja läheksid, ei ole kuhugi kadunud. Muudkui käärib ja kobrutab. Riigid teevad kummalisi asju: mõned loovad võimalusi, teised teevad nii, et keegi seda vutlaristki välja ei mõtleks võtta.

Pühendumusega ja tagajärgedele mõeldes leiutas Venemaa kohutava relva, mida nimetatakse "Poseidoniks". Kui keegi äkki teisel pool ookeani peaks otsustama end kõigevägevamaks pidama hakata ja Venemaad kiusama peaks, siis tuleb merevahust Poseidon, ja kui siis paneb torpeedodega paugu ,nii et ainult vaht jääbki järele.

Hirm, viha, Las Vegas. Loomulikult selgitasid arukad pintsakutes mehed avalikkusele, et kõik see on haige kujutluse propaganda, Hitchcocki väljamõeldis. Et maisipõllule pole mõtet joosta, nagunii ei tule venelastel sellest mida välja. Aga millegipärast ei anna hiiliv ärevustunne järele.

Paljud on hirmul, kui komistavad "otsingumootoris" sõnadele "selle jumala meel ja viha on hirmsad, ta jälitab armutult neid, kes teda solvanud on. Seda relva nimetatakse juba "Viimsepäeva torpeedoks".

Patused hakkasid tõmblema: torpeedod ei ole veel valmis, aga keha on juba nõrkemas – kasvõi koputa, et klient kiiremini teeks. Ja siis ilmus paljastav artikkel ekspertide arvamusega.

Nood ütlevad, et venelased on kavalad, saatanad, otsustasid selle relvaga tõepoolest NATO hävitada. Kuidas? Mis seal ikka keerulist – tavaline asi: vajutatakse nuppu ja ongi kõik. Isegi mitte raketi, vaid hävingu käivitamise nuppu.

Venemaa Kaitseministeerium avaldas video ülihelikiirusega raketi "Avangard" katsetamisest >>

Kõige ebameeldivam - rõhutan nagu öeldist, kaks korda - kõige ebameeldivam on, et Venemaa, isegi kui ta täielikult hävitatud on, saadab oma torpeedodega ikkagi tervitused kohale. 

Justkui oma viimast jõudu kokku võttes annab ta salakavalu laksu otse vastu vahtimist.

Oleks siis linna või ranniku, no kasvõi mandri pihta. Nad on barbarid – mis neist ikka tahta. Aga NATO?

Rahu ja headuse liidu, inimkonna parima saavutuse kallale!? Ja muide, see on täiesti arusaamatu – mille eest? Lähevad kõige pühama kallale, olles igasuguse hirmutunde minetanud.

Olles õigetele donidele, vastupidi, hirmu nahavahele ajanud. Don on nüüd aga tohutus Poseidoni-hirmus.

Autori arvamus ei pruugi kattuda toimetuse seisukohaga.

Teema:
Droon (39)

Samal teemal

Lihtsalt uskumatu - Vladimir Putin tutvustas Venemaa uusi superrelvi
Tagid:
relvad, droon, mehitamata allveeseade "Poseidon", tuumarelv, mehitamata meresõiduk, allveelaev, relvastus, Venemaa

Peamised teemad