12:55 21. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1833
  • RUB89.1439
Välisuudised
lühendatud link
Meedialahingud (290)
88 0 0

Facebook vabastas sõltumatu Maffick Media neli kodulehte blokeeringust, kohustades neid järgima tingimusi, mis teistele kontodele ei laiene.

TALLINN, 26. veebruar - Sputnik. Telekanali andmetel peavad nende lehtede administraatorid avaldama teabe nende juhtimise ja rahastamise kohta. InTheNow, Soapbox, Back Then ja Waste-Ed kontod Facebookis taastati esmaspäeva õhtul, teatas RT.

Simonjan blokeeringutest Facebookis: see on geopoliitiline vastasseis >>

"Me oleme kohustatud uuendama oma alajaotust "Kavast" sedasi, nagu mitte ükski teine koduleht tegema ei pea. Meie saame esimesteks. Minu meelest te oleksite võinud öelda, et me teeme Facebooki ajalugu või oleme koletute topeltstandardite ohvriteks. Püüame säilitada positiivset meeleolu," kommenteeris Maffick Media peadirektor Anissa Naouai oma kodulehel Facebookis.

RT kogub Saksamaal tuntust
© Sputnik / Михаил Воскресенский

Kontode blokeering

Hiljuti blokeeris Facebook sõltumatu meediagrupi Maffick Media, mis osaliselt kuulub RT-sse kuuluvale agentuurile Ruptly, väljaannete In the Now, Soapbox, Waste-Ed ja Backthen kodulehed.

Need projektid avaldavad videolugusid uudisväärtusega sündmustest, sotsiaalsetest probleemidest ja ümbritsevast keskkonnast.

Facebook ei teavitanud Maffick Mediat blokeeringust ega selgitanud põhjusi. Hiljem öeldi suhtlusvõrgustiku pressiteenistusest RIA Novostile, et kodulehtedel peab olema teave RT projekti kuuluvuse kohta.

Teema:
Meedialahingud (290)

Samal teemal

RT võitleb lihtsate inimeste tõe eest, teatas Simonjan
Jõulusekkumine Valges Majas: mida RT Trumpile kinkis
Professor Morgan: miks ma RT-d täielikult toetan
Tagid:
blokeerimine, Facebook, meedialahingud, RT

Peamised teemad