00:39 28. November 2020
Kuula otse
  • USD1.1922
  • RUB90.9894
Välisuudised
lühendatud link
8320

Istanbuli Yeditepe Ülikooli üliõpilased valisid Sputniku "Türgi 2018. aasta parimaks uudistepoetaaliks".

TALLINN, 27. veebruar - Sputnik. Selle maineka ülikooli 25 tuhande üliõpilase seas läbiviidud küsitluse tulemuste kohaselt anti sellenimeline auhind esmaspäeval Sputnik Türkiye peatoimetaja Mahir Boztepele.

Sputnik Турция получил приз Лучший новостной сайт Турции 2018 года
© Sputnik
Istanbuli ülikooli tudengid valisid Türgi parimaks uudisteportaaliks Sputniku

"Ma esindan noort meediaettevõtet, mis on Türgis tegutsenud vaid viis aastat ning noorte hääletamise alusel antud auhind on meile väga oluline. See annab tunnistust sellest, et me oleme õigel teel. Me jätkame oma juhtmõtte – "Räägime sellest, millest teised vaikivad" järgimist ja pakume arvamuste paljusust," ütles Mahir Boztepe auhinna vastuvõtmisel.

Kui tõde saab võimuks: Sputnik suurendab auditooriumi kogu maailmas >>

Istanbulis toimunud tseremoonial autasustati ka nominatsioonide "Parim informatiivne materjal", "Aasta ajakirjanik" ja "Parim teleprogramm" võitjaid. Eelmisel aastal jõudis Sputnik Türkiye esmakordselt Türgi kümne külastatavama interneti-väljaande hulka, edestades selliseid suuri väljaandeid nagu uudisteagentuur İhlas, uudisteportaal Ahaber, TGRT Haber, Akşam, Star, Takvim, Dünya, Türkiyegazetesi ja majandusportaal Bloomberg HT.

Meediagrupi Rossija Segodnja, uudisteagentuuri ja raadio Sputnik Eesti allüksuse juht Elena Cherysheva
© Sputnik / Вадим Анцупов

Sputnik on üks suurimaid rahvusvahelisi meediakanaleid, mis ühendab 32 keeles välja antavaid multimeedia ja piirkondlikke võrgulehti, analoog- ja digitaalraadiot vene, inglise ja prantsuse keeles, mis levivad 95 maailma riigis ja internetis. Sputnik varustab ööpäevaringselt maailma juhtivaid meediaväljaandeid uudisetega inglise, araabia, hispaania, hiina ja farsi keeles.

Sputniku auditooriumiks on kuus rohkem kui 50 miljonit külastajat, Sputnik Chinese konto abonentide arv Weibo sotsiaalvõrgustikus ulatub ligi 9 miljonini. Rohkem kui tuhat kümnetest eri rahvustest inimest töötab Sputniku 22 toimetuskeskuses üle maailma Pekingist Montevideoni. Sputnik kuulub meediagruppi Rossija Segodnja. Sputniku peakontor asub Moskvas.

Samal teemal

EKRE liige ähvardas Sputnik Eesti toimetuse "likvideerida"
Kes keda: Sputnik ja Postimees vastamisi
Venemaa üliõpilaste dessant "vallutas" Sputnik Eesti toimetuse
Sputnik Eesti vastas Facebooki lehekülgede blokeerimisele
Tagid:
parim, meedia, ülikool, Türgi, Sputnik

Peamised teemad