07:35 18. August 2019
Kuula otse
 • USD1.1076
 • RUB73.3855
Sputnik Türkiye peatoimetaja Mahir Boztepe

Istanbuli ülikooli tudengid valisid Türgi parimaks uudisteportaaliks Sputniku

© Sputnik /
Välisuudised
lühendatud link
7020

Istanbuli Yeditepe Ülikooli üliõpilased valisid Sputniku "Türgi 2018. aasta parimaks uudistepoetaaliks".

TALLINN, 27. veebruar - Sputnik. Selle maineka ülikooli 25 tuhande üliõpilase seas läbiviidud küsitluse tulemuste kohaselt anti sellenimeline auhind esmaspäeval Sputnik Türkiye peatoimetaja Mahir Boztepele.

Sputnik Турция получил приз Лучший новостной сайт Турции 2018 года
© Sputnik /
Istanbuli ülikooli tudengid valisid Türgi parimaks uudisteportaaliks Sputniku

"Ma esindan noort meediaettevõtet, mis on Türgis tegutsenud vaid viis aastat ning noorte hääletamise alusel antud auhind on meile väga oluline. See annab tunnistust sellest, et me oleme õigel teel. Me jätkame oma juhtmõtte – "Räägime sellest, millest teised vaikivad" järgimist ja pakume arvamuste paljusust," ütles Mahir Boztepe auhinna vastuvõtmisel.

Kui tõde saab võimuks: Sputnik suurendab auditooriumi kogu maailmas >>

Istanbulis toimunud tseremoonial autasustati ka nominatsioonide "Parim informatiivne materjal", "Aasta ajakirjanik" ja "Parim teleprogramm" võitjaid. Eelmisel aastal jõudis Sputnik Türkiye esmakordselt Türgi kümne külastatavama interneti-väljaande hulka, edestades selliseid suuri väljaandeid nagu uudisteagentuur İhlas, uudisteportaal Ahaber, TGRT Haber, Akşam, Star, Takvim, Dünya, Türkiyegazetesi ja majandusportaal Bloomberg HT.

Meediagrupi Rossija Segodnja, uudisteagentuuri ja raadio Sputnik Eesti allüksuse juht Elena Cherysheva
© Sputnik / Вадим Анцупов

Sputnik on üks suurimaid rahvusvahelisi meediakanaleid, mis ühendab 32 keeles välja antavaid multimeedia ja piirkondlikke võrgulehti, analoog- ja digitaalraadiot vene, inglise ja prantsuse keeles, mis levivad 95 maailma riigis ja internetis. Sputnik varustab ööpäevaringselt maailma juhtivaid meediaväljaandeid uudisetega inglise, araabia, hispaania, hiina ja farsi keeles.

Sputniku auditooriumiks on kuus rohkem kui 50 miljonit külastajat, Sputnik Chinese konto abonentide arv Weibo sotsiaalvõrgustikus ulatub ligi 9 miljonini. Rohkem kui tuhat kümnetest eri rahvustest inimest töötab Sputniku 22 toimetuskeskuses üle maailma Pekingist Montevideoni. Sputnik kuulub meediagruppi Rossija Segodnja. Sputniku peakontor asub Moskvas.

Samal teemal

EKRE liige ähvardas Sputnik Eesti toimetuse "likvideerida"
Kes keda: Sputnik ja Postimees vastamisi
Venemaa üliõpilaste dessant "vallutas" Sputnik Eesti toimetuse
Sputnik Eesti vastas Facebooki lehekülgede blokeerimisele
Tagid:
parim, meedia, ülikool, Türgi, Sputnik

Peamised teemad

 • Sajandi palavaim juulikuu läks Eestist mööda, illustreeriv foto

  Nagu selgub, elas maakera rahvastik tänavu üle inimkonna ajaloos teadaolevalt kõige palavama juulikuu. Euroopa ja USA ilmastikuteadlased on ühel meelel, et kõiki soojarekordeid kogu maailma ulatuses võib lugeda peaaegu terve Celsiuse kraadi võrra ületatuks.

  25
 • Листовка Партии реформ и флажок Эстонии

  Laupäeval erakonna suvepäevade kogunenud Reformierakonna juhatus otsustas teha ettepaneku riigikogu erakorralise istungi kokkukutsumiseks, et teha ettepanek avaldada peaminister Jüri Ratase valitsusele umbusaldust.

  63
 • Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev

  Kui palju lapsi istub uuel õppeaastal esimest korda koolipinki, millistes pealinna koolides tehakse remonti ja kas linn on valmis Ukrainast pärit koolilaste sissevooluks, rääkis Sputnik Eestile Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev.

  37