05:37 13. August 2020
Kuula otse
  • USD1.1771
  • RUB86.3013
Välisuudised
lühendatud link
Otseliin Vladimir Putiniga - 2019 (6)
45 0 0

Mida lähemale jõuab otsesaade Venemaa presidendiga, seda rohkem küsimusi ühtsesse teavituste töötlemise keskusesse laekub.

TALLINN, 12. juuni — Sputnik. Ülekanne otseliinist Venemaa presidendi Vladimir Putiniga toimub neljapäeva, 20. juuni keskpäeval Moskva aja järgi (Eesti kelleajaga samal ajal).

Nagu Venemaa Föderatsiooni presidendi administratsiooni portaal on teatanud, vastab riigipea kodanikke huvitavatele küsimustele, mis puudutavad riigi ühiskondlik-poliitilist ja sotsiaalmajanduslikku elu ning rahvusvahelist olukorda.

Otseliin Vladimir Putiniga - 2018 >>

Teleülekannet saab vaadata telekanalitel Pervõi, Rossija 1, Rossija 24, NTV, OTR, MIR ning kuulata raadiojaamadest Majak, Vesti FM ja Radio Rossija. Sündmuse otseülekannet saavad jälgida ka suhtlusvõrgustike kasutajad.

Kõige erinevamad küsimused, nagu ka arutlusteemad

Alates 9. juunist kestab presidendile otseliinil esitatavate küsimuste vastuvõtmine – see jätkub kuni 20. juuni saate lõpuni välja.

Nagu teatas RIA Novosti, on venemaalased ettepanekule riigipeale küsimusi saata agaralt reageerinud. Küsimused puudutavad eeskätt soodusravimite määramise korda, kommunaalteenuste, gaasi ja elektri iga-aastast hinnatõusu, Venemaa asulate gaasivarustust.

Venemaa president Vladimir Putin suhtles juba 16. korda rahvaga otseühenduse formaadis
© Sputnik / Alexei Druzhinin

Venemaalased tahavad ka Putinilt teada, millal asutakse rakendatama meetmeid Krasnojarski keskkonnatingimuste parandamiseks ja seal metroo rajamiseks, miks ei toimi SRÜ-st pärit kaasmaalaste Moskvasse ja Moskva oblastisse ümberpaigutamise arengukava ja kas tasustatud sünnituspuhkust annaks pikendada kolme aastani.

Oma küsimuse saab saata veebilehe moskva-putinu.ru (москва-путину.рф) kaudu. Sealsamas on kättesaadav ka üksikasjalik teave eelseisva "Otseliini" koha, ühtse teavituste töötlemise keskusega ühendusevõtmiseks ja eelmiste saadete arhiiv.

Oma küsimuse saab saata ka SMS- või MMS-sõnumina ning vastava mobiilirakenduse "Moskva – Putinile" kaudu. Sõnalisi ja videoküsimusi presidendile võetakse vastu ka suhtlusvõrgustike VKontakte ja Odnoklassiniki kasutajatelt.

Nagu Sputnik Eesti juba teatas, kestis 2018. aasta "Otseliin Venemaa presidendiga" 4 tundi ja 20 minutit. Ühtekokku laekus üle 2 miljoni pöördumise, riigipea vastas 73 küsimusele.

Putin puudutas "Otseliini" saates Baltimaade venelaste teemat >>

Põhiliselt puudutasid riigipeale mulluses otseliinis esitatud küsimused sotsiaalprobleeme elamumajanduse, majanduse, spordi vallas. Presidendile esitati ka tavatuid küsimusi blogerite tegevuse, teatud suhtlusvõrgustike sulgemise, krüptoraha, tema mantlipärija, usu ja Jumala kohta.

Kõiki uudiseid teemal "Otseliin Venemaa presidendiga 2018" saate lugeda siit.

Teema:
Otseliin Vladimir Putiniga - 2019 (6)

Samal teemal

Otseliin Vladimir Putiniga - 2018
Tagid:
Venemaa, ühiskond, Otseliin Vladimir Putiniga

Peamised teemad