01:37 15. Juuli 2020
Kuula otse
  • USD1.1375
  • RUB80.8370
Välisuudised
lühendatud link
116 0 0

Varem tsiteeris NBC News nimetuid allikaid, kes kinnitasid, et kaks valvurit, kelle ülesandeks oli seksikaubitsejat Jeffrey Epsteini jälgida, võisid ajal, mil ta New Yorgi vanglakambris suri, magada.

TALLINN, 15. august — Sputnik. Washington Post on tsiteerinud nimetuks jääda soovinud allikaid, kes väidavad, et USA finantsist ja seksikaubitseja Jeffrey Epsteini lahkamine paljastas, et ohvri mitu kaelalüli olid purustatud, vahendas Sputnik International.

Epstein – järjekordselt salapärastel asjaoludel siitilmast lahkunud Clintonite vastu tunnistaja – poos end väidetavalt põlviliasendis, nii et kukkumiseks justkui ruumi ei olnud.

Vaatamata sellele, et lahkamine läbi viidi, pole Epsteini surma põhjust veel ametlikult teatavaks tehtud.

Джеффри Эпштейн
© REUTERS / Handout
Jeffrey Epstein

Washington Posti raport ilmus pärast seda, kui NBC News tsiteeris mitut nimetuks jäänud allikat, öeldes kolmapäeval, et kaks valvurit, kelle ülesandeks oli Epsteini jälgimine, võisid magada, kui ta New Yorgi vanglakambris "enesetapu tegi".

Allikad väitsid ka, et valvureid kahtlustatakse sissekannete võltsimises, näidates, et nad kontrollisid Epsteini tema kongis iga 30 minuti tagant, kuigi nad seda tegelikult ei teinud.

Epstein suri väidetavalt kuni kaks tundi enne tema laiba avastamist.

Lisaks teatas CBS News teisipäeval, et Epsteini kambrist kostusid tema surma hommikul karjed.

"Spetsialistid" arvavad, et tegu oli valvuritega, kes karjusid väidetavalt: "Hinga, Epstein, hinga," püüdes Manhattani kongis kaks tundi jahtunud surnukeha pärast selle avastamist taaselustada.

Varem teatas New York Post, et 66-aastane, kuue jala pikkune seksikaubitseja poos end voodilina abil oma vanglakongi voodi ülaosa külge.

Nüüd selgub, et lisaks imelisele elusäilitamisinstinkti allasurumisele antud poosis õnnestus tal seejuures veel tõenäoliselt mitu kaelalüli murda.

Ajaleht tsiteeris nimetuе allikat, öeldes, et Epstein oli põrandal põlvili ja end lämmatamiseks veidi ettepoole kallutanud.

Loe lisaks:

Psühholoog: pedofiilia on Eestis jõudnud kriitilise piirini

Paavst Franciscus alustas "revolutsiooni pedofiilide vastu". Kogudus on vastu

Pedofiilia eest kümneks aastaks vangistatud Kaur Hanson vahetas nime

Samal teemal

Raamat aitab toetada lapse tervet seksuaalset arengut
Tallinn kabuhirmus: sotsiaalvõrgustikes aktiviseerus pedofiil Artur Aibetov
Miks noored lasteabitelefoni poole pöörduvad
Politsei pidas kinni võimaliku pedofiili
Seksuaalvägivalda on kogenud iga kümnes noor
Tagid:
surm, Hillary Clinton, New York, pedofiil, vangla, USA

Peamised teemad