16:03 28. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1832
  • RUB90.5710
Välisuudised
lühendatud link
23510

USA endise presidendi Bill Clintoni portree, millel ta on kujutatud sinises kleidis ja punastes kontskingades, ehtis Ameerika finantsisti Jeffrey Epsteini villat Manhattanil, teatab Briti ajaleht Daily Mail viitega allikale.

TALLINN, 15. august — Sputnik. Pildil poseerib Clinton Valge Maja ovaalkabinetis. Tal on jalas punased kõrge kontsaga kingad ja seljas sinine kleit, mis meenutab Monica Lewinsky kleiti või seda, mida kandis Hillary Clinton Kennedy keskuse auhinna üleandmise tseremoonial. Tugitooli vajunud ekspresident naeratab ja näitab näpuga vaataja poole, vahendas RIA Novosti

Pildi on maalinud kunstnik Petrina Ryan-Kleid. Pole teada, kas Epstein oli ostnud originaali või rippus tal seinal koopia.

"See on absoluutselt Bill Clinton. See oli šokeeriv — see oli täpselt tema kujutis. See oli väga provotseeriv, seksikas pilt. Tal olid kontsad ja sinine kleit, aga tema käed olid imelikus asendis," teatas ajalehele villas viibinud naine. Ta oli portreed märganud siis, kui möödus koos äripartneriga lahtisest uksest.

Epsteini süüdistati kümnete alaealiste tütarlaste võrgutamises ja prostitutsioonile kallutamises. Süüdistajate andmetel oli Epstein ajavahemikus 2002–2005 astunud seksuaalsuhetesse alaealiste tütarlastega, keda ta oli vastu võtnud oma New Yorgi ja Florida residentsis.

Ta oli neile maksnud sularahas sadu dollareid ja käskinud seejärel mõnedel ohvritel uusi tüdrukuid värvata. Märgitakse, et mõnede kannatanute vanus ei ületanud 14 aastat. Epstein ei tunnistanud end süüdi.

Ta mõisteti süüdi inimkaubanduses alaealistega nende seksuaalse ekspluateerimise eesmärgil, mille eest on ette nähtud kuni 40 aastat vangistust, ja nende kihutamises kupeldamisega tegelema (kuni viis aastat vangistust).

Washington Post on tsiteerinud nimetuks jääda soovinud allikaid, kes väidavad, et USA finantsist ja seksikaubitseja Jeffrey Epsteini lahkamine paljastas, et ohvri mitu kaelalüli olid purustatud, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Epstein – järjekordselt salapärastel asjaoludel siitilmast lahkunud Clintonite vastu tunnistaja – poos end väidetavalt põlviliasendis, nii et kukkumiseks justkui ruumi ei olnud. Vaatamata sellele, et lahkamine läbi viidi, pole Epsteini surma põhjust veel ametlikult teatavaks tehtud.

Loe lisaks: 

Samal teemal

Tallinn kabuhirmus: sotsiaalvõrgustikes aktiviseerus pedofiil Artur Aibetov
Seksuaalvägivalda on kogenud iga kümnes noor
Soomes kahtlustatakse pagulasi seksuaalkuritegudes lastega
Tagid:
Hillary Clinton, Bill Clinton, pedofiil, enesetapp, vangla, USA

Peamised teemad