02:49 31. Märts 2020
Kuula otse
  • USD1.1034
  • RUB88.1385
Välisuudised
lühendatud link
43 0 0

Meediaagentuuri Rossija Segodnja, RT ja Sputniku peatoimetajal Margarita Simonjanil ja tema abikaasal režissöör Tigran Keosajanil on täna rõõmus päev: nende peresse sündis veel üks laps.

TALLINN, 19. oktoober — Sputnik. Ööl vastu laupäeva, 19. oktoobrit, sai Margarita Simonjan kolmandat korda emaks. Sellest rõõmsast sündmusest teatas ta ise Twitteris.

"Kallis maailm! Palun, ole Maro Tigranovna Keosanjani vastu lahke. Ta on siin alles uueke," kirjutas Margarita Simonjan.

Teatele oli lisatud foto pisitütre sünni andmetega. Nimi Maro oli talle valitud juba ammu — siis, kui saadi teada, et sünnib tüdruk.

Meediaagentuuri Rossija Segodnja, RT ja Sputniku peatoimetaja Margarita Simonjan pälvis Aleksandr Nevski ordeni
© Sputnik / Михаил Климентьев

Sputnik Eesti kirjutas maikuus, et Kremlis toimus pidulik tseremoonia riiklike autasude üleandmiseks venemaalastele ja välismaalastele, kes on andnud silmapaistva panuse Vene riigi arengusse.

Üheks ordenisaajaks oli meediaagentuuri Rossija Segodnja, RT ja Sputniku peatoimetaja Margarita Simonjan.

Venemaa president Vladimir Putin andis talle kätte Aleksandr Nevski ordeni, millega autasustatakse Venemaa riigiametnikke eriliste teenete eest kodumaa ees ning välismaa poliitika- ja ühiskonnategelasi teenete eest koostöö arendamisel Venemaa Föderatsiooniga.

"Teenin Venemaad! Tänan teid oma elu tähtsaima autasu eest. See tähendab võimalust, see tähendab au teenida oma kodumaad," ütles Simonjan oma sõnavõtus, mille salvestuse ta postitas oma Telegramikontole.

Lugege lisaks: 

Samal teemal

Raske reageerida — Simonjan kommenteeris Leedu võitlust Sputnikuga
Simonjan: Assange oleks pidanud varjupaigaks valima Venemaa, mitte Ecuadori saatkonna
Simonjan blokeeringutest Facebookis: see on geopoliitiline vastasseis
Tagid:
sünd, laps, Sputnik, RT, Margarita Simonjan

Peamised teemad